Kurumsal

Technovia Bilişim, Ocak 2006’da bir bilişim şirketi olarak Lokman KÖMEZ tarafından kuruldu. Şirketin faaliyet alanı içindeki işler ilk yıllarda veri depolama, iletme ve işleme tabanlıydı. Zaman içinde yazılım, donanım kurulum ve bakımı gibi iletişim teknolojilerinin de faaliyet alanı içine katarak büyüdü. Veri sisteminin kurulumu, altyapısının hazırlanmasından IT destek hizmetine kadar geniş kapsamda hizmet sunan Technovia Bilişim, 2008 yılında faaliyet alanına güvenlik ve otomasyon sistemlerini de ekledi.


Vizyon:
Technovia Bilişim Gelişmekte olan Türkiye teknoloji sektörünü küresel rekabet düzeyinde, diğer ülkelere eşit şartlara getirmek üzere hizmet verir.


Misyon:
Technovia Bilişim, hiç durmadan gelişen ve dallanan teknolojiden beslenerek güncellenen bir yapıdır. Beslendiği teknolojiyi hizmet verdiği şirketlere doğru proje ve operasyon ile sunmayı amaç edinmiştir.


Hedefler:
Technovia Bilişim, birincil hedefi, aldığı projeyi anahtar teslim hassasiyetinde bir operasyonla müşterisine sunmaktır. Technovia Bilişim küçük çaplı ya da büyük projelerin tamamında, şirkete özel altyapı sistemleri kurar ve geliştirir. Hizmeti esnasında müşterisine en az maliyet ve en yüksek verimi hedeflemektedir.

Technovia Bilişim müşterisine iş tesliminden sonraki süreçte verdiği tüm destekte, Technovia Bilişim ailesine katılmış olduğunu hissettirmeyi hedefler.